If-Koubou

5 Handy Windows 8 / 8.1 reģistra tweaks

5 Handy Windows 8 / 8.1 reģistra tweaks (Windows 8)

Windows 8 un 8.1 ir pretrunīgi, jo tie mainīja to, kā Windows pamatīgi strādāja, un ar katru nākamo atbrīvošanu viņi atgriezās līdz pusei. Piemēram, operētājsistēmā Windows 8.1 lietotāji var palaist tieši darbvirsmā, taču jums bija manuāli jāmaina šis iestatījums pats.

Nākamajā atjauninājumā, kas drīzumā tiek saukts par Windows 8.1 atjauninājumu 1, jebkura pieskāriena ierīce tiks automātiski palaista uz darbvirsmas. Viņi arī pievienos barošanas pogu sākuma ekrānam, tāpēc vairs nevajadzēs doties uz izvēlni Charms. Jebkurā gadījumā tas ir tikai liels divu pasauli satriecošs, un tas turpina mainīties ar katru laidienu, kas noteikti sajauc un izmaina vairāk cilvēku.

Tomēr, ja jūs izmantojat operētājsistēmu Windows 8, šeit ir daži noderīgi reģistra tweaks, ko kādu laiku esmu izmantojis, kas ir padarījuši OS par izturīgāku. Man bija iepriekš rakstīts par 10 reģistra hacks par Windows 8, bet es uzskatu, ka tie turpmāk ir vairāk noderīga ikdienas bāzes. Ja jums ir daži no saviem reģistra tweaks vēlaties dalīties, jūtieties brīvi ievietot tos komentāros! Tāpat ņemiet vērā, ka pēc katras reģistra rediģēšanas jums vajadzētu restartēt datoru, lai tā darbotos.

Uzdevumjosla - atsevišķi klikšķini uz stacked programmām

Pēc noklusējuma, ja jums ir programma, kas tiek sakrautas uzdevumjoslā, noklikšķinot uz tās, tiks atvērts priekšskatījuma logs, kurā redzat visus atvērtos logus.

Iepriekš minētajā piemērā man ir atvērti trīs Explorer logi, un, noklikšķinot uz uzdevumjoslas ikonas, tas parāda šo trīs logu priekšskatījumus. Tad man ir jānoklikšķina uz viena no tām, lai atvērtu šo konkrēto logu. Es vienmēr esmu atradis to pilnīgi bezjēdzīgi. Jā, tas ir foršs un viss, bet patiesībā tas nav tik efektīvs.

Tā vietā jūs varat izveidot nelielu reģistra kniebienu, kas vienkārši ciklu jūs caur visiem atvērtajiem logiem, kad jūs vienu klikšķi! Jūs joprojām varat novietot kursoru virs ikonas un iegūt priekšskatījumu par visiem atvērtajiem logiem un noklikšķināt uz jebkura, kas jums patīk, bet ar kniebienu, jūs varat vienkārši noklikšķināt uz ikonas un ātri pāriet uz vajadzīgo logu, neielādējot priekšskatījumus. . Lūk, kniebiens:

Windows reģistra redaktors versija 5.00
; Mainītu vienreizējo klikšķu uzvedību uzdevumjoslā operētājsistēmā Windows 8;
[HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Papildu]
"LastActiveClick" = dword: 00000001

Jūs varat vai nu doties uz reģistru manuāli un pievienot to tur, vai arī atvērt Notepad un nokopēt un ielīmēt iepriekš minēto kodu jaunā failā. Izlasiet manu iepriekšējo ziņu, pievienojot opcijas konteksta izvēlnei Windows 8, lai iegūtu norādījumus par to, kā izveidot un palaist reģistra failu, izmantojot Notepad.

Pievienot diska tīrīšanu konteksta izvēlnei

Diezgan bieži datorā es darboju diska tīrīšanu, un esmu atradis to kaitinošu, lai meklētu to katru reizi, kad es gribu to izmantot. Varat pievienot konteksta izvēlnes opciju, lai ikreiz, kad ar Windows 8 / 8.1 peles labo pogu noklikšķināt uz diska, jūs saņemsiet iespēju arī izmantot diska tīrīšanu.

Šeit ir kods, kas papildinās reģistra atslēgas, lai tas darbotos.

Windows reģistra redaktors versija 5.00
; Pievieno diska tīrīšanas opciju diska konteksta izvēlnei ...
[HKEY_CLASSES_ROOT \ Diskā \ korpusa \ diska tīrīšana]
"Ikona" = "cleanmgr.exe"
[HKEY_CLASSES_ROOT \ Diskā \ korpuss \ Disku tīrīšana \ komandu]
@ = "Cleanmgr.exe / d% 1"

Drošā režīma konteksta izvēlne

Nepieciešams Windows 8 palaist drošajā režīmā? Man bija rakstīts pilns ziņojums par šo tēmu, jo tas ir karaļa sāpes, lai nokļūtu drošajā režīmā Windows 8. Jums vai nu ir jālieto msconfig, nospiediet SHIFT, noklikšķinot uz Restart in charms bar vai izmantot sistēmas atjaunošanas disku.

Nu, ko, ja jūs varētu pievienot drošības režīma opcijas, noklikšķinot uz labo klikšķu konteksta izvēlnes, kā parādīts zemāk:

Par laimi, astoņu forumu laikā ģēniji ir ierakstījuši reģistra hakeru ar dažiem skriptu failiem, kas ļauj jums pievienot šo awesome opciju Windows 8 un Windows 8.1. Viņiem ir pilnīgas instrukcijas par to, kā instalēt skriptus, un jūs varat lejupielādēt reg failu tieši no savas vietnes. Noteikti ir ieslēgts drošajā režīmā man daudz ērtāk.

IE līmeņa automātiskās meklēšanas augšējā līmeņa domēni

Internet Explorer 11 operētājsistēmā Windows 8 ir jauka iezīme, kurā jums tiks piedāvāti ieteikumi vietnēm, kad sākat rakstīt. Piemēram, ja es ierakstu "mi", es saņemu šo sarakstu:

Rezultāti redzēsiet .com un .net domēnus. Pēc noklusējuma ir četri domēni, kas ir pielāgoti: .com, .net, .org un .edu. Tomēr, ja vēlaties, varat papildināt šo sarakstu. Pieņemsim, ka strādājat valdībai vai dzīvojat Apvienotajā Karalistē vai citā valstī, un vēlaties to pievienot ieteikumu sarakstam, tad viss, kas jums jādara, ir palaist zemāk esošo reģistra kodu.

Windows reģistra redaktors versija 5.00
; == Pievienojiet papildu URL, lai pārlūkprogrammas Internet Explorer meklētu automātisko URL ==
[HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Internet Explorer \ Main \ UrlTemplate]
"5" = "www.% S.gov"
"6" = "www.% S.mil"
"7" = "www.% S.co.uk"
"8" = "www.% S.be"
"9" = "www.% S.de"
"10" = "www.% S.nl"

Jūs varat mainīt šīs vērtības uz visu, kas jums patīk, piemēram, Indijā uc. Jūs varat arī pievienot tik daudz vai tik maz, cik vēlaties. Vienkārši pārliecinieties, ka tas sākas pie 5 un iet uz augšu no turienes.

Noņemiet noklusējuma Windows bibliotēkas

Vēl viens kniebiens, ko es vienmēr veicu savā Windows 8 sistēmās, novērš visus šos noklusējuma bibliotēkas mapes pārlūkprogrammā Explorer. Man personīgi ir savas mapes, lai organizētu saturu, un tāpēc tos neizmanto.

Atkal astoņu forumu puiši ir izveidojuši reg failu, lai noņemtu visas šīs mapes no jūsu sistēmas, lai jums būtu šādi tīri Explorer logi:

Ja jums patīk darbvirsmas viens, tas parasti ir atrodams sadaļā Izlase, tādēļ es to parasti noņemu arī tad, ja to izmantoju. Tagad, tā vietā, ka ir vairākas mapes, nekad neuzklikšķināšu, man vienkārši ir saraksts ar diskdziņiem un ārējām ierīcēm. Daudz tīrāku!

Tātad, tie ir pāris ātri reģistra tweaks par Windows 8 un Windows 8.1, kas, cerams, dos jums nedaudz ražīgāku ar operētājsistēmu. Ja jums ir daži no saviem uzlabojumiem, komentārus mūs informē. Izbaudi!