If-Koubou

5 Uzdevumi, kas Windows 8 laikā būtu bijuši vienkāršāki

5 Uzdevumi, kas Windows 8 laikā būtu bijuši vienkāršāki (Windows 8)

Es jau kādu laiku izmantoju Windows 8 un, lai arī man patīk to izmantot, joprojām pastāv daži patiešām kaitinošie OS aspekti, kurus es vienkārši nesaņemu. Piemēram, kāpēc ir tik grūti izdarīt lietas, kas līdz šim bija tik vienkārši? Vai restartējiet datoru? Drukāt no Windows lietotnes? Operētājsistēma ir "atkārtoti iedomāta", bet es uzskatu, ka daži no jaunajiem veidiem, kā iegūt vienkāršas lietas, ir nomākti. Šis ir mans sveicienu saraksts operētājsistēmai Windows 8.

Windows 8 izslēgšana un restartēšana

Es bieži restartēju vai neizslēdzu datoru bieži, bet tai patiešām vajadzētu būt vieglāk, nekā atvērt Charms joslu un trīs reizes klikšķināt! Es neesmu īsti pārliecināts, kāpēc Microsoft nedarbojās sākt ekrānā slēdzi un nedarbojās, vienkārši noklikšķinot uz tiem, kuriem ir ieslēgt un nobloķēt opcijas. Tā vietā jums ir jāatver Charms josla, noklikšķiniet uz Settings (Iestatījumi), pēc tam noklikšķiniet uz Power (Spēks) un pēc tam noklikšķiniet uz Restart vai Shutdown (Ieslēgt).

Jūs varat pievienot izslēgšanu un restartēt opcijas, lai izvēlētos labo klikšķi vai izveidotu īsceļus sākuma ekrānā, bet dienas beigās tam vajadzēja būt vienkāršākam uzdevumam.

Drukāšana no Windows Apps

Tas arī man patiešām izpaužas! Vēlāk man bija nepieciešams izdomāt, kā drukāt no Windows lietotnes. Es centos vislabāk nemeklēt Google, jo es gribēju to izdomāt pats. Es pieņēmu, ka tas būtu viegli, jo tas ir tas, ka gandrīz ikvienam, kas atrodas zem saules, tas notiek diezgan bieži.

Atkal, jums ir jāatver Charms josla un noklikšķiniet uz Ierīces. Tur jūs redzēsiet savu printeru sarakstu. Nav ļoti intuitīvs, ja jūs man jautā. Par laimi jūs joprojām varat nospiest CTRL + P drukāt, kamēr atrodas Windows lietojumprogrammas. Ja mēģināt izdrukāt PDF failu, izmantojot iebūvēto lietotni lasītājam, tas ir tas, kā jūs to darāt!

Windows 8 slēgšanas lietojumprogrammas

Izmantojot standarta darbvirsmas lietojumprogrammu, noklikšķinot uz X, lai slēgtu lietotnes, Windows 8 dodas no Zemes uz Marsu. Būtībā Microsoft uzskata, ka varat vienkārši atstāt Windows lietojumprogrammas atvērt visu laiku un pārslēgties starp tām. Man personīgi nepatīk šī ideja pārāk daudz.

Ir divi veidi, kā aizvērt lietojumprogrammu operētājsistēmā Windows 8. Visvienkāršākais veids ir pārvietot peli uz ekrāna augšējo centru, nospiest peles kreiso pogu un pēc tam sākt velkot uz leju. Lietojumprogrammu logi kļūst mazāki un pēc tam vienkārši pazūd, kad jūs sasniedzat ekrāna apakšdaļu. Pēc tam, kad tiks aizvērtas lietotnes, jūs atgriezīsieties sākuma ekrānā.

Varat arī izlasīt manu iepriekšējo ziņu, izmantojot karstos stūros ekrāna kreisajā pusē, lai slēgtu operētājsistēmas Windows 8 progr. Tomēr šī metode pieprasa manuāli aizvērt katru lietotni. Ko darīt, ja jums ir atvērtas 20 lietotnes? Pārbaudiet pēdējo tipu savos 5 padomos, lai paātrinātu Windows 8, lai uzzinātu, kā jūs varat aizvērt visas Windows lietojumprogrammas vienlaikus.

Apkope drošajā režīmā

Ir aizgājušas dienas, kad tiek nospiests F8, lai iegūtu sarakstu ar sāknēšanas opcijām. Tagad jums ir daudzpakāpju process, lai Windows 8 varētu nokļūt drošajā režīmā. Vispirms ir jāielādē sistēmas atkopšanas opcijas. Pēc tam, kad esat tur, jums ir jāiet cauri virknei uzvedņu, pirms jūs beidzot saņemat iespēju palaist drošajā režīmā.

Jaunie sāknēšanas ekrāni izskatās daudz skaistāk nekā iepriekšējās Windows versijās, taču tas padara procesu daudz sarežģītāku. Ieiešana drošajā režīmā bija tik vienkārši, tagad tas nav!

DVD atskaņošana

Microsoft noņemja Windows 8 spēju atskaņot DVD diska licencēšanas izmaksas, taču, ja jūs to jau ilgi ir iekļāvuši kaut ko sistēmā Windows, tā vienkārši tiek noņemta bez skaidrām vadlīnijām. Acīmredzot vairums patērētāju, kas pērk jaunus Windows 8 datorus, netiks ietekmēti, jo ražotājs, iespējams, instalēs kādu DVD atskaņošanas programmatūru.

Tomēr, ja jūs veicat jaunināšanu uz Windows 8, pat Windows 8 Pro, jums joprojām ir vai nu jāpārsūta trešās puses programmatūra vai jāpērk Windows Media Center papildinājumu komplekts. Papildu iepakojums nav tik dārgs, un jūs vienmēr varat lejupielādēt tādu programmu kā VLC multimediju atskaņotājs, taču tas noteikti ir mulsinošs nepieredzējušiem lietotājiem.

Laika gaitā es esmu pārliecināts, ka ikviens izmantos šos jaunos veidus, kā rīkoties, taču tieši tagad tas ir kaut kas, kas liek man justies jūtam papildu darbu. Ko tu domā? Vai jums patīk Windows 8? Jebkuri uzdevumi, kas jums liekas Windows 8 laikā, ir ilgāki nekā iepriekšējās versijās? Ievadiet komentārus. Izbaudi!