If-Koubou

8 Windows 10 uzdevumu pārvaldnieka padomi

8 Windows 10 uzdevumu pārvaldnieka padomi (Windows 10)

Kā es iepriekš minēju rakstā, kurā salīdzina Windows 7 ar Windows 10, Task Manager ir pilnībā pārveidots. Tagad ir daudz vienkāršāk izmantot pēc noklusējuma, bet, ja jūs patiešām vēlaties iegūt visas detaļas, piemēram, iepriekš, jūs joprojām varat tos iegūt!

Ir arī pāris mazu īsinājumtaustiņu un opciju, ko es atradu, spēlējot ar Windows 10 operētājsistēmas uzdevumu pārvaldnieku.

Šajā amatā es ietu tikai daži no vienkāršiem trikiem / padomiem, kurus esmu iemācījies, un, cerams, jums patiks, izmantojot jauno uzdevumu pārvaldnieku, ja jums ir Windows 10 dators. Lasiet manas citas ziņas Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā, ja vēlaties sīkāk iepazīties.

Windows 10 atvēršanas uzdevumu pārvaldnieks

Šeit ir vairāki veidi, kā nokļūt Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā.

1. Varat nospiest CTRL + SHIFT + ESC ja jums patīk īsinājumtaustiņi.

2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Sākt pogu vaiUzdevumjosla un noklikšķiniet uz Task Manager.

3. Nospiediet taustiņu Windows + R un pēc tam ierakstiet taskmgr.exe.

4. Nospiediet CTRL + ALT + DELETE un pēc tam izvēlieties uzdevumu pārvaldnieku.

Tas ir daudz veidu, kā piekļūt uzdevumu pārvaldniekam! Atkarībā no tā, kā jūs izmantojat datoru, esmu pārliecināts, ka viens no šiem četriem strādās pie jums.

Pievienot papildu kolonnas

Katru reizi pēc brīža, man jāredz papildu informācija par Windows procesu, piemēram, PID (procesa identifikators). Operētājsistēmā Windows 10 varat vienkārši ar peles labo pogu noklikšķināt uz jebkura galvenes un pievienot papildu slejas, pārbaudot tās.

Skatīt loģiskos procesorus

Mūsdienās daudziem patērētāju datoriem ir vairāki CPU kodoli / pavedieni. Ja jums ir konkrētas lietojumprogrammas, kuras var izmantot vairākus serdeņus, un vēlaties pārbaudīt, vai procesa slodze patiešām tiek izplatīta, varat doties uz cilni Veiktspēja, noklikšķināt uz CPU un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet un izvēlieties Mainīt grafiku uz un pēc tam izvēlies Loģiskie procesori.

Pēc noklusējuma Task Manager tikai parāda kopējo CPU izmantošanu. Tagad jūs varat redzēt izmantojumu katram loģiskajam procesoram sistēmā! Salds

Iedarbināšanas efekts

Windows 10 uzdevumu pārvaldniekam ir jaudīga funkcija, kas ļauj jums redzēt "ietekmi", kāds ir sistēmas iedarbināšanas procesam. Tas ir ļoti noderīgi, lai ātri noskaidrotu, kuras palaišanas programmas palēnina palaišanas procesu.

Atjaunināt ātrumu

Pēc noklusējuma dati, kurus redzat veiktspējas cilnē, parāda tikai pēdējās 60 sekundes. Ja vēlaties to mainīt, varat noklikšķināt uz Skats, Atjaunināt ātrumu un izvēlēties no Augsts, Normāls vai Zems.

Augsts pārraudzīsies 30 sekunžu laika intervālu un Zems pārraudzīs 4 minūšu laika periodu. Uzraudzības laikā mašīna mazina slodzi. 4 minūšu laika intervāls ir noderīgs, ja jums ir nepieciešams redzēt veiktspēju jebkuram laika periodam, kas pārsniedz 60 sekundes.

Tīkla statistika

Ja jūs ejiet uz Ethernet zem Performance (Veiktspēja), ar labo klikšķi noklikšķiniet uz diagrammas un izvēlieties Skatīt tīkla informāciju.

Šeit varat redzēt detalizētu informāciju par tīkla savienojumu, tostarp saišu ātrumu, tīkla izmantošanu, nosūtītajiem baitiem, saņemtajiem baitus un daudz ko citu.

Sistēmas maksimālais laiks

Par laimi, jums nav lejupielādēt programmu, lai Windows sistēmā vairs neredzētu sistēmas darbības laiku. Vienkārši dodieties uz cilni Veiktspēja, noklikšķiniet uz CPU un jūs redzēsit Laiks apakšā apakšā:

Kopsavilkuma skats

Vēl viena jauka funkcija uzdevumu pārvaldniekā ir kopsavilkuma skats. Cilnē Veiktspēja noklikšķiniet uz jebkuras veiktspējas metrikas labo pogu un izvēlieties Kopsavilkuma skats.

Tagad jūs saņemat jauku maz kompaktu dialoglodziņu, kuru varat pārvietot jebkurā vietā uz darbvirsmas vai uz citu ekrānu, ja jums ir divi monitori un monitorējiet veiktspēju, kamēr izmantojat citas lietotnes un programmas.

Tas ir par to! Windows 10 noteikti ir jauks uzlabojums no iepriekšējām Task Manager versijām, un, cerams, tas dos jums nedaudz vairāk ieskatu, kā jūs varat to efektīvāk izmantot. Izbaudi!