If-Koubou

5 veidi, kā paātrināt Windows 10

5 veidi, kā paātrināt Windows 10 (Windows 10)

Windows 10 ir diezgan ātrs, salīdzinot ar vecākām Windows versijām, piemēram, Windows Vista un Windows 7, jo īpaši, lai sāktu to. Ja jūs nomainīsiet cieto disku ar SSD (cietā diska), tas ir vēl smieklīgi ātri! Bet es vienmēr cenšos optimizēt sistēmu, lai to padarītu vēl ātrāku!

Esmu laiku pa laikam izmantojis Windows 10, un es tur nokļuvu daži mazi tweaks šeit un tur, kas ir padarījuši manu Windows 10 sistēmu palaist strauji ātri. Šajā rakstā es tikai pieminēju lietas, ko var darīt Windows 10. Jūs vienmēr varat pievienot atmiņu, iegūt SSD vai pievienot citus aparatūras veiktspējas uzlabojumus, taču šis ziņojums koncentrēsies uz programmatūru.

Padoms # 1 - Ieslēdziet ātru palaišanu

Ātra palaišana ir jauna Windows 8/10 iezīme, kas palīdz datora boot dublēt patiešām ātri no izslēgšanas. Šai funkcijai ir daudz tehnisko aspektu, kurus es īsti paskaidrošu šeit sīki, bet būtībā Windows neuzlādē visu, sākot no sākuma, boot up, kas padara sāknēšanas laiku daudz īsāku.

Ja jums nav iespējota ātra palaišana, jūs patiešām palēnināsiet savu Windows 10 ierīci. Apskatiet manu iepriekšējo rakstu par ātru palaišanu operētājsistēmā Windows 10.

Padoms # 2 - Optimizējiet jūsu disku

Saglabājiet cieto disku optimizāciju, izmantojot funkciju Optimize Drives sistēmā Windows 10. Tas pamatā ir diska defragmentētāja nomaiņa. Pārliecinieties, ka visu jūsu diskdziņiem ir aktivizēta nedēļas optimizācija. Varat izlasīt manu iepriekšējo ziņojumu par to, kā ieslēgt optimizēt disku operētājsistēmā Windows 10.

3. padoms - pielāgojiet labāko sniegumu

Esmu vienmēr atradis animācijas, ēnas un citus nelielus vizuālos efektus, kas Windows ir diezgan bezjēdzīgi. Tāpat kā iepriekšējās versijās, jūs varat vienkārši atspējot visus tos, noklikšķinot ar peles labo pogu Dators, izvēloties Īpašības un pēc tam noklikšķinot uz Uzlabotie sistēmas iestatījumi.

Iekš Sistēmas rekvizīti Dialoglodziņā noklikšķiniet uz Progresīvs cilni un pēc tam noklikšķiniet uz Iestatījumi zem Veiktspēja.

Visbeidzot, noklikšķiniet uz Pielāgojiet labāko sniegumu, kas būtībā noņems atzīmi no visām animācijām un efektiem.

Padoms # 4 - startēšanas vienumi

Tāpat kā visās Windows versijās, jums ir jāatspējo visi šie bezjēdzīgi starta vienumi, un tas pats attiecas arī uz Windows 10. Tā vietā, lai atrastu MSCONFIG, tagad jūs atradīsiet startēšanas vienumus uzdevumu pārvaldniekā. Iet uz priekšu un atspējojiet visu, kas nav jāuzstāda Windows pieteikšanās laikā.

Kas ir foršs par Windows 10, tas nozīmē, ka tas arī dod jums iespēju Iedarbināšanas iedarbība punktu skaits, lai jūs varētu ātri uzzināt, kuri starta vienumi viszemāk palēnina jūsu sistēmas darbību. Ja jūs varat atslēgt tos, dariet to.

Padoms # 5 - tīrīt savu disku

Pēdējais padomdevējs ir vairākas lietas, ko es daru, bet tās visas saistītas ar diska tīrīšanu. Pirmkārt, no sava datora ir jāatinstalē jebkāda veida crapware. Es uzrakstīju visu rakstu par to, kā no Windows datora noņemt nevēlamu programmatūru.

Jo vairāk programmatūras jūs varat noņemt no datora, jo ātrāk tā tiks ielādēta. Ņemiet vērā, ka operētājsistēmā Windows 10 jums ir arī Windows veikala lietotnes, kuras ir jāatvieno, dodoties uz vietni Lietotnes zem Iestatījumi.

Otrkārt, jums ir jāuzstāda diska tīrīšana, jo īpaši pēc lielas funkciju atjaunināšanas instalēšanas operētājsistēmā Windows 10. Ja jūs jauninājāt uz Windows 10 no vecākas Windows versijas, diska tīrīšana ietaupīs jums daudz vietas, dzēšot mapi Windows.old.

Pārbaudiet arī manu pastu, izmantojot citus veidus diska vietas izmantošanas samazināšanai. Visbeidzot, jums jāpārliecinās, vai jūsu sistēmā nav instalēti vīrusi vai ļaunprātīga programmatūra. Labākā anti-ļaundabīgo programmu programmatūra šajās dienās ir Malwarebytes Anti-Malware. Izlasiet manu otru ziņu par to, kā pareizi skenēt jūsu sistēmu ļaunprātīgu programmatūru un spiegprogrammatūru.

Cerams, ka šie pieci padomi palīdzēs jums izbaudīt ātrāku Windows 10. Ja jums ir savi ieteikumi, lūdzu, šeit varat ievietot komentāru. Izbaudi!