If-Koubou

10 awesome Windows 10 reģistra hacks jūs nezināt

10 awesome Windows 10 reģistra hacks jūs nezināt (Windows 10)

Tā kā nākamo gadu laikā Windows 10 gūst lielāku tirgus daļu, jūs varat būt pārliecināti, ka būs daudz veidu, kā pielāgot vai pielāgot reģistru! Daudzas vizuālas un nepietiekamas kapacitātes izmaiņas var izdarīt tikai ar reģistra palīdzību.

Šajā rakstā es parādīšu 10 atdzist reģistra hacks, ko varat izmantot, lai pielāgotu savu Windows 10 instalāciju. Esmu pārliecināts, ka nākotnē būs daudz pielāgojumu, tādēļ jūtieties brīvi izlikt komentāru un informēt mūs par visiem labajiem, kas jums atrodami.

Acīmredzot, pirms jūs sākat, pārliecinieties, vai veicat Windows un sava reģistra dublējumkopiju.

Pielāgot Desktop konteksta izvēlni

Viens jauks reģistra hack ir pievienot savas saīsnes darbvirsmas labo klikšķi konteksta izvēlne. Pēc noklusējuma tas nav daudz, taču, ja jums gadās būt daudz darbvirsmā, varat pievienot dažas saites uz jūsu iecienītākajām programmām.

Vispirms dodieties uz šādu reģistra atslēgu:

Dators \ HKEY_CLASSES_ROOT \ Rokasgrāmata \ Background \ shell \

Tagad jums ir jāpievieno divi taustiņi zem apvalks atslēga. Pirmais ir nosaukums, kuru vēlaties izmantot īsceļam, un otrais tiks izsaukts komandu. Iepriekš es izveidoju vienu saucienu Notepad un pēc tam izveidots komandu zem Notepad. Visbeidzot, veiciet dubultklikšķi uz Noklusējums ievadiet labajā rūtī un, piemēram, mainiet vērtību notepad.exe.

Tagad, kad jūs ar peles labo pogu noklikšķiniet uz darbvirsmas, jūs redzēsiet Notepad un noklikšķinot uz tā, tiks atvērts Notepad! Jauki

Darbvirsmas ikonu atstarpe

Paldies Microsoft, lai atbrīvotos no mūsu darbvirsmas pielāgošanas iespējām! Kas agrāk bija tik viegli, tagad ir reģistra uzlaušana! Lai mainītu darbvirsmas ikonu atstarpi (horizontāli un vertikāli), rediģējiet divas vērtības. Apskatiet mūsu iepriekšējo ziņu zemāk.

Mainīt darbvirsmas ikonu atstarpi sistēmā Windows 10

Noklikšķiniet uz pēdējā aktīvā loga

Iespējams, tas ir viens no maniem iecienītākajiem Windows 10 jauninājumiem. Vai jums kādreiz ir bijuši vairāki viena un tā paša lietojumprogrammas logi, piemēram, Word vai Excel, un pēc tam vajadzēja noklikšķināt uz citas lietojumprogrammas, piemēram, Chrome?

Tomēr, noklikšķinot uz ikonas uzdevumjoslā, lai atgrieztos Word vai Excel, tā vietā, lai jūs nonāktu taisni uz logu, kuru iepriekš izmantojāt, tas tikai parāda mazu visu logu sīktēlu. Ar šo uzbrukumu, noklikšķinot uz programmas ikonas, kurā ir vairāki gadījumi, tiek atvērts tieši jums pēdējais aktīvais logs.

Protams, jūs varētu vienkārši nospiest ALT + TAB taustiņu kombināciju, taču tas ir noderīgi, ja jūs vienmēr izmantojat peli, nevis tastatūru. Pāriet uz šo atslēgu:

HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Advanced

Iet uz priekšu un izveidojiet jaunu 32 bitu dword vārdu LastActiveClickun piešķiriet tai vērtību 1.

Atspējot lietotāja konta kontroli

Lietotāja konta kontrole ir atšķirīgs zvērs Windows 10, un jūs pat nevarat to pilnībā atspējot, izmantojot iepriekš redzamo tradicionālo GUI saskarni. Lai to faktiski izslēgtu, jums jāiet pie reģistra vai jāreģistrē vietējā drošības politika. Tomēr ir dažas neparedzētas sekas, lai Windows 10 atspējotu UAC, ko pilnībā lasīt zemāk.

OTT paskaidro - UAC (lietotāja konta kontrole) sistēmā Windows 10

Apstipriniet failu dzēšanas dialoglodziņu

Vēl viena trūkstošā Windows 10 funkcija ir apstiprinātā faila dzēšanas dialoglodziņš, ar kuru mēs visi tikām iepazināmies. Es nekad to neesmu pamanījis pārāk daudz, taču, kad es pirmo reizi dzēstu failu Windows 10, es biju satriekts, redzēdams, ka fails vienkārši gāja taisni uz atkritni. Es esmu pārliecināts, ka es beidzot pierastu pie tā, bet, ja jūs patiešām vēlies to atgriezties, lūk, kā to atgūt. Pārejiet uz šādu reģistra atslēgu:

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \

Iet uz priekšu un izveidojiet jaunu taustiņu, kas atrodas sadaļā Politikas Explorer. Pēc tam izveidojiet jaunu DWORD vērtība un piešķir tās nosaukumu ConfirmFileDelete. Mainiet vērtību uz 1, ja vēlaties dzēst failu dialogi un 0, ja nevēlaties to. Salds!

Reģistrēts īpašnieks

Pat ja tas ir tik vecs un bezjēdzīgi, man joprojām patīk iespēja mainīt Windows reģistrēto īpašnieku, lai tas man patīk. Nejautājiet man, kāpēc, tas ir tikai daži dīvaini radoši elementi no Windows sākuma dienām. Par laimi, Microsoft joprojām ir vērtība, kas tiek glabāta reģistra atslēgas formātā, kuru jūs varat mainīt atkarībā no jūsu vēlmēm.

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion

Sadaļā CurrentVersion vienkārši atrodiet Reģistrētsuzņēmējs un mainiet to. Arī piezīme ir a Reģistrēta organizācija, jūs varētu faktiski ievietot divas pielāgotas līnijas par Windows dialoglodziņu. Kā jūs pat nokļūstat šajā dialogā sistēmā Windows 10? Noklikšķiniet uz Sākt un ierakstietwinver.

Paint Desktop versija

Ja izmantojat vairākas Windows 10 kopijas vairākos datoros un virtuālajās mašīnās, piemēram, es esmu, ir patīkami, lai Windows versija krāsotu uz darbvirsmas automātiski. Windows 10 ir reģistra atslēga, kas ļauj to automātiski pievienot darbvirsmai. Pāriet uz šo atslēgu:

HKEY_CURRENT_USER \ Vadības panelis / darbvirsma

Atrast PaintDesktopVersion saskaņā Darbvirsma atslēgu un mainīt vērtību no 0 uz 1. Nākamreiz, kad būsit pievienojies, jūs redzēsiet Windows 10 versijas numuru un uzcenojuma numuru, kā parādīts iepriekš.

Ribas platums

Ja jums nepatīk robežas izmērs visu jūsu logiem, kamēr esat darbvirsmā, varat mainīt to, pārejot uz šo taustiņu:

HKEY_CURRENT_USER \ Vadības panelis \ Desktop \ WindowMetrics

Atrodiet saucamo atslēgu BorderWidth un mainiet to uz jebkuru vērtību starp 0 un 50. Tas ir saistīts ar noklusējumu līdz -15, kas ir daži nepāra numerācijas shēma, ko Microsoft izmanto, ko man īsti nesaņem.Par laimi, šī reģistra iestatījuma vietā varat izmantot tikai 0 līdz 50, nevis traka negatīvos skaitļus.

Iegūstiet Windows 7 skaļuma kontroli

Ja jūs neesat liels jaunā horizontālā skaļuma regulētāja ventilators sistēmā Windows 10, tad jūs labprāt zināt, ka atkal varat iegūt vertikālo, tāpat kā operētājsistēmā Windows 7. Pārvietojieties uz šo taustiņu:

HKLM \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion

Izveidot jaunu atslēgu saskaņā ar pašreizējo versijuMTCUVC un pēc tam izveidojiet jaunu DWORD vērtību MTCUVC iekšpusē EnableMtcUvc. Atstājiet to ar vērtību 0.

Noņemiet OneDrive no pārlūkprogrammas Explorer

Visbeidzot, ja jūs neizmantojat OneDrive savai mākoņkartes atmiņai, tad kāds ir tas, ka tas vienmēr tiek parādīts pārlūkprogrammā Explorer? Par laimi, ir vienkāršs reģistra uzlauzts, kas to viegli noņems no Explorer.

Pāriet uz šo atslēgu:

Dators \ HKEY_CLASSES_ROOT \ CLSID \ (018D5C66-4533-4307-9B53-224DE2ED1FE6)

Mainīt vērtībuSystem.IsPinnedToNameSpaceTree līdz 0 un restartējiet datoru. Tieši tā!

Ja izmantojat sistēmu Windows 10 un jūtieties ērti modificēt reģistru, varat brīvi spēlēt ar iepriekšminētajām opcijām un pielāgot Windows 10, lai jūs varētu iepatikties. Izbaudi!